/ 01

Imprezy okolicznościowe

Tor w Jankach dysponuje szeroką ofertą atrakcji, które urozmaicą każdą imprezę

Pole Position Cup to małe zawody z dużą dawką emocji. To idealna zabawa z nutą rywalizacji, która urozmaici każdą Waszą imprezę.

Pole Position Cup to minipuchar dla grup od 7 osób.
Rywalizacja trwa około godziny, podczas trzech sesji wyścigowych:
• Sesja treningowa
• Wyścig
• Finał

Trzech najszybszych zawodników nagradzamy dyplomami.

Cennik i rezerwacje:

• Cena: 190 zł za osobę
– wymagana wcześniejsza rezerwacja!

• Na torze w Jankach jest możliwość zamówienia cateringu!
– prosimy o kontakt ws. wyceny

Imprezy okolicznościowe

Telefon: +48 600 335 448
Email: rafal.mlodawski@pole-position.pl

Wieczór Kawaleski

Prędkość, sport, adrenalina, duże emocje – gwarantujemy Wam to wszystko podczas najlepszego wieczoru kawalerskiego na naszym torze w Jankach.

Zorganizujemy dla Was profesjonalne zawody gokartowe i sprawdzimy, kto z Was ma największe szczęście i umiejętności.

Na Państwa życzenie po wyścigu będą czekały na Was przekąski oraz napoje bez- i alkoholowe, abyście mogli złapać chwilę oddechu po wyścigowych emocjach.

Wieczór Panieński

Zapraszamy wszystkie Panie na kobiecy wieczór w Pole Position. Sprawdźcie, która z Was będzie najszybsza podczas przyjacielskiej rywalizacji z motoryzacją w tle.

Po emocjach na torze, na Państwa życzenie zaprosimy Was na chwilę wytchnienia i wymiany wrażeń przy pysznych przekąskach, kawie, herbacie, winie…

Aby uatrakcyjnić Wasze spotkanie możemy zorganizować dla Was sesję z wizażystką, stylistką lub makijażystką, która przygotuje Was do dalszej części wieczoru w mieście.

Gokartowe Urodziny

Nie masz pomysłu na wyjątkowe urodziny, których nie zorganizował jeszcze nikt wśród Twoich znajomych? Nasz tor to idealny miejsce na tą imprezę.

Profesjonalne zawody i nagrody dla najlepszych to najlepsze rozwiązanie na urodziny, których nie zapomni nikt z Twoich Gości. Na Państwa życzenie oferujemy również wyśmienity catering, przekąski i napoje.