/ 01

Nasz Tor na Bemowie to świetne miejsce do zorganizowania atrakcji, towarzyszących różnym imprezom okolicznościowym.

Imprezy okolicznościowe

Pole Position Cup - zawody dla każdego
idealne urozmaicenie wieczorów panieńskich, kawalerskich lub urodzin

Pole Position Cup to małe zawody z dużą dawką emocji. To idealna zabawa z nutą rywalizacji, która urozmaici każdą Waszą imprezę.

Pole Position Cup to minipuchar dla grup od 7 osób.
Rywalizacja trwa około godziny, podczas trzech sesji wyścigowych:

• Sesja treningowa
• Wyścig
• Finał

Trzech najszybszych zawodników nagradzamy dyplomami. Najszybszy zawodnik dostaje także upominek od Pole Position.

Cennik i rezerwacje:

• Cena: 190 zł za osobę
– wymagana wcześniejsza rezerwacja!

Wieczór Kawaleski

Prędkość, sport, adrenalina, duże emocje związane z rywalizacją – gwarantujemy Wam to wszystko podczas najlepszego wieczoru kawalerskiego na naszym torze na Bemowie.

Zorganizujemy dla Was profesjonalne zawody gokartowe i sprawdzimy, kto z Was naprawdę jest najlepszym kierowcą lub miał najwięcej szczęścia danego dnia.

Umiejscowienie naszego obiektu, to doskonała okazja by urozmaicić każdy wieczór, niezależnie od celebrowanej okazji.

Wieczór Panieński

Gokarty to – oczywiście, nie tylko zabawa dla mężczyzn. Zapraszamy wszystkie Panie na kobiecy wieczór w Pole Position Bemowo. Sprawdźcie, która z Was będzie najszybsza i pokażcie Panom, że stereotyp „baby za kierownicą” to bezpodstawny mit.

Gwarantujemy świetną zabawę o charakterze przyjacielskiej rywalizacji. Nasza ekipa pomoże Wam we wszystkim, tak by wieczór jaki zaplanowaliście u nas był niezapomnianą atrakcją.

Gokartowe Urodziny

Nie masz pomysłu na wyjątkowe urodziny, których nie zorganizował jeszcze nikt wśród Twoich znajomych? Nasz tor to idealny miejsce na tą imprezę.

Profesjonalne zawody i nagrody dla najlepszych to najlepsze rozwiązanie na urodziny, których nie zapomni nikt z Twoich Gości. Na Państwa życzenie oferujemy również wyśmienity catering, przekąski i napoje.