/ 01

Oferta dla firm

Tor w Jankach to idealne miejsce do organizacji spotkań integracyjnych, imprez firmowych, prezentacji, szkoleń lub premier

U nas znajdziecie salę szkoleniową, barek, zaplecze socjalne, duży parking i nowoczesny tor kartingowy. Dodatkowo oferujemy obsługę foto / video całego eventu, oraz transport uczestników na terenie Warszawy oraz catering.

Przykładowe plany imprezy

1. Uczestnicy zapoznają się z regulaminem toru flagami sygnalizacyjnymi i dzielą się na grupy.

2. Każda z grup jedzie tzw. „wolny przejazd” w celu zapoznania się z obsługą gokarta i układem toru.

3. Po zapoznaniu z trasą zaczynamy jazdę na czas. Wszyscy mają dwie szanse na zrobienie jak najszybszego okrążenia w kwalifikacjach. Osoby oczekujące, oprócz emocjonowania się zmaganiami zawodników na torze, mogą skorzystać z cateringu, „piłkarzyków” lub innych atrakcji.

3. Na podstawie czasów z przejazdów mierzonych wyłaniana jest grupa zawodników, która bierze udział w wyścigu finałowym.

4. Finał dla najlepszych

5. Trzej finaliści z najlepszymi czasami zostają wyróżnieni pucharami i dyplomami, a zwycięzca dodatkowo szampanem.

• Konkurencja drużynowa – uczestnicy są dzieleni na trzy zespoły. Każda z drużyn ma do dyspozycji jeden gokart. Celem zabawy jest jak najszybsze przejechanie określonej liczby okrążeń i sprawne przekazanie gokarta następnej osobie w grupie w trakcie wyścigu. Wygrywa ten zespół, który jako pierwszy przekroczy linię mety.

catering

W ramach organizacji imprezy, proponujemy Państwu najwyższej jakości catering, dostosowany do każdych potrzeb, wymagań oraz diet.

Nasz catering to najwyższej jakości produkty, oraz sprawdzone podczas setek małych i wielkich imprez propozycje i pomysły.

Jesteśmy w stanie dopasować się do niemal każdego budżetu i każdych potrzeb.

dodatkowe atrakcje

W RAMACH EVENTÓW I IMPREZ FIRMOWYCH, PROPONUJEMY SZEREG DODATKOWYCH ATRAKCJI POZA ZAWODAMI GOKARTOWYMI:

• ŻYROSKOP
Inaczej mówiąc symulator lotu. Siadając na tym urządzeniu kręcimy się w jednym miejscu sprawdzając ile wytrzymamy w przeciążeniu dochodzącemu nawet do 3G.
Każdy pilot odrzutowców takich jak F-16 musi przejść taki sprawdzian. Żyroskop jest bezpieczny dzięki pasom oraz stelażowi. To jest super i niesamowita atrakcja. 

• SYMULATOR BOLIDU F1 – 4DOF Motion Racing Sim
To urządzenie, dzięki któremu można poczuć się jak prawdziwy zawodnik. To najwyższe osiągnięcie w technologii odtwarzania i symulowania rzeczywistych procesów oraz uwarunkowań fizycznych towarzyszących kierowcy samochodu (przyśpieszanie, hamowanie, nierówności).

• SYMULATOR LOTU VR
W grze mamy dostępne wszystkie lotniska na świecie oraz wyróżnione loty widokowe w najciekawszych miejscach na ziemi.

• WYMIANA KÓŁ JAK W PIT STOPIE F1
Specjalne urządzenie jak w prawdziwym bolidzie, umożliwiające wymianę kół na czas.

• TROLEJE
Ćwiczenie jazdy na trolejach, czyli specjalnie zaprojektowanych urządzeniach montowanych na tylną oś pojazdów przednionapędowych, dzięki którym uczymy się, jak opanować poślizg nadsterowny (poślizg osi tylnej). Od kierowcy wymagana jest płynność jazdy oraz reakcja na zachowanie pojazdu. Przejazd odbywa się pod nadzorem instruktora.

• TALERZ STEWARDA
Na pokrywie komory silnika zamontowany zostaje talerz Stewarda z piłką tenisową. Uczestnik szkolenia pokonuje specjalnie wytyczoną trasę w taki sposób, aby piłeczka nie spadła z talerza. Zadanie to pozwala wytrenować płynne operowanie pedałem gazu i hamulca. Dodatkowym utrudnieniem jest przejazd na czas.

organizacja imprez:

Rafał Młodawski

W Jankach zorganizujesz także